Služby

Služby

Lifting a botox pro Vaše řasy

ASH LIFTING je ošetření, při kterém řasy natočíme na speciální silikonovou natáčku a napreparujeme. Nejde o klasickou trvalou na řasy, kdy je řasa často nepřirozeně natočená. Výsledkem je kromě mírného podtočení řas také podzvednutí a velmi přirozený vějíř řas kolem oka. Následné barvení díky preparaci proniká hlouběji do struktury řas, výsledný efekt vydrží déle, než klasické barvení. LASH BOTOX následuje po barvení. Jde o speciální koktejl aminokyselin, vitamínů a dalších látek, které řasu doslova „nafouknou“. Řasy tak získají až dvojnásobný objem. LASH BOTOX doporučujeme během měsíce zopakovat 3krát, pro co nejvýraznější efekt. Lze jej aplikovat samostatně na řasy poničené lepidly z aplikace umělých řas nebo jako regenerace a výživa přírodních řas. Výsledek vydrží 4 až 8 týdnů. Ošetření je nebolestivé, lze provádět celoročně. Doba ošetření 90 minut

Kosmetická péče a péče o tělo

Zmatnění mastné pleti – Active Pureness
Ošetření, které stimuluje vylučování kožního mazu, odstranění mírného až středně těžkého akné, nebo doplňková péče při těžké formě akné plet prozáří, sjednotí a vyčistí.

Zklidnění citlivé pleti – Skin Resonance
Ošetření, které sníží citlivost, posílí, utiší a vyrovná pleť. Pro citlivou a náchylnou pleť se sklonem k zarudnutí, žilkám a křehkým kapilárám.

Hadratace dehydrované pleti – Hydramemory
Hloubkové hydratační ošetření obličeje, krku a dekoltu pro absolutní hydrataci a hedvábnou pleť.

Vyčerpaná a stárnoucí pleť – Recover Touch
Silné antioxidační ošetření obličeje dodávající vitamíny, které hloubkově napravují a doplňují pleti potřebné živiny. Utiší a vyživí i tu nejjemnější pleť.

Stárnoucí pleť, vyplnění omlazení – Sublime Skin Active Lift
Liftingové ošetření se silným anti-aging efektem pro okamžitě viditelné výsledky, jako mladistvý vzhled, jednotný tón, svěží a zářivá pleť.

Aromatický zklidňující rituál – Tranquillity Face a body ritual
Kombinace vzácného aroma, jemných textur, unikátních přírodních složek a energie lidského doteku poskytuje jedinečný zážitek hlubokého zklidniění tìla i duše a zanechává pocit pravého luxusu. Výsledkem oošetření je odstranění stresového napětí, uvolnění svalů, zlepšení krevního oběhu. Dlouhodobá hydratace a výživa i pro extrémně suchou pokožku. Přetrvávající pocit zklidnění a hebké pokožky.

Unikátní masážní rituál – Aromasoul elements massage
Rituál, který Vás přenese do čtyř různých světů exotika a orient, teplé Středozemí, pulzující Indie a starověké pouštní kmeny. Zajistí komplexní smyslný zážitek. Je cestou síly, poznání, vitality a nakonec i hlubokého uzemnění. Každá z cest začíná výběrem jedné z olejových směsí:
Oriental zklidňující a nestresový.
Mediterranean uvolňující, zpevňující, povzbuzující, dodává pocit celkové pohody a vitality.
Indian klidní, zmírňuje a odstraňuje bolesti ve svalech, stimuluje krevní obiěh. Dodává teplo a energii pro pocit tělesné a emocionální rovnováhy.
Arabian obnovuje a posiluje tělo, mysl a duši. Je ideálním antistresovým ošetřením.

Sportovní, rekondiční a klasické masáže

Jsou určeny ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybu. Jde zpravidla o masáž celkovou (tvrdší) – využívají se hlavně̀ techniky hnětení svalstva a tepání.

Tyto typy masáže vycházejí ze soustavy masážních hmatů s regeneračním nebo preventivním účinkem. Masáž je vhodná zejména jako úvodní přípravná část pro regeneraci páteře či kloubů a končetin.

Odstraňování chloupků depilace

V našich službách nabízíme také odstraňování chloupků v obličeji, na těle a dále pak úpravu obočí, barvení řas a líčení.

Pro více informací o našich službách se podívejte také na náš ceník.